ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Warsztaty fotograficzne w Indiach z Maćkiem Jeziorkiem Krzysztof Mularczyk

2013-08-02
0 komentarzy
2
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Warsztaty fotograficzne w Indiach z Maćkiem Jeziorkiem
Laureat wielu konkursów fotografii prasowej, w tym BZWBK Press Foto za materiał z Indii, organizuje warsztaty do tego orientalnego kraju

Maciej Jeziorek od piętnastu lat jest zawodowym fotoreporterem. Jego prace były wielokrotnie nagradzane na konkursach fotografii prasowej w tym za materiał z Indii, z Bangalore (BZWBK Press Foto 2009). Od kilku lat prowadzi warsztaty i uczy fotografii w Polsce, a od wiosny tego roku w Indiach, gdzie spędził już ponad rok podróżując i fotografując ten piękny kraj.

Na czym polegają te warsztaty te warsztaty? Maciej Jeziorek tak je opisuje - "W Indiach pokażę Ci moje ulubione miejsca, w których fotografowałem. Będę służył Ci doświadczeniem i wiedzą byś mógł rozwinąć się jako fotograf. Dzięki przebywaniu w małej grupie oraz pracy w kontakcie "jeden na jeden" dostosuję zajęcia do poziomu Twoich umiejętności. Będziemy podejmowali zagadnienia z zakresu techniki fotografowania, budowania kadru, roli koloru i światła. Ćwiczyć będziemy podejście do sytuacji i ludzi. Te warsztaty będą również czasem na poszukiwanie inspiracji, pracą nad znalezieniem interesujących Cię tematów, nauką edycji i budowania fotoreportaży. Przed wyjazdem z Polski i podczas naszej wspólnej wyprawy służyć Ci będę pomocą i radami dotyczącymi podróżowania po Indiach".

Na listopad 2013 planowane są dwa programy warsztatowe:

  • "DELHI STREET" - spotkanie z chaosem ulic Delhi. Będzie to siedem dni intensywnej pracy polegającej na zgłębianiu tajników fotografii streetowej. Warsztaty szczególnie wartościowe dla tych którzy planują dalsze, samodzielne podróże po subkontynencie.
    Termin: 3-10 listopada 2013, Miejsce: Delhi, Grupa: do 6 osób, Cena: 2500 zł.
  • "RAJASTAN" - te warsztaty będą trwały 12 dni. Rozpoczną się w Delhi skąd po trzech dniach przeniosą się do miast Rajastanu. Oferta dla tych, którzy chcą rozwijać swoją pasję fotografowania oraz zapoznać się z życiem i kulturą w tej części Indii.
    Termin: 12-24 listopada 2013, Miejsce: Delhi - Rajastan - Delhi, Grupa: do 5 osób, Cena: 3600 zł

Cena warsztatów nie obejmuje przelotu do i z Indii (ok. 2500 zł w obie strony), oraz kosztów wizy, ubezpieczenia zdrowotnego oraz podróży, noclegów i posiłków na terenie Indii.

Warsztaty mają rozpocząć się od wspólnego spotkania w Warszawie, podczas którego omówione będą przygotowania do wyjazdu.

Czas naboru: do 15 września 2013. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i kontakt z organizatorem: +48 505 86 87 00, maciejjeziorek@o2.pl  

fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek
fot. Maciej Jeziorek

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl