ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Samsung Photo Academy! - zapisz się na warsztaty fotografii mobilnej

2016-06-09
9 komentarzy
38
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Samsung Photo Academy! - zapisz się na warsztaty fotografii mobilnej
Chciałbyś robić lepsze zdjęcia smartfonem? Nauczyć się jak sprawić, by przyciągały wzrok w gąszczu mediów społecznościowych i dowiedzieć się jak edytować je na urządzeniach mobilnych równie skutecznie jak na komputerze? Tego wszystkiego dowiesz się podczas całodniowych warsztatów prowadzonych przez pioniera polskiej fotografii mobilnej, Michała Koralewskiego.

Serwis Fotopolis.pl oraz firma Samsung zapraszają wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem do wzięcia udziału w wyjątkowych, całodniowych i bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!

Pierwszym miastem, w którym odbędą się warsztaty będzie Warszawa. Zajęcia zostaną podzielone na dwie części: teoretyczną, odbywającą się w scenerii stadionu Legii oraz praktyczną, podczas której między innymi popływamy po Wiśle motorówkami Miami Wars.


fot. miamiwars.pl
fot. miamiwars.pl

Do dyspozycji uczestników będą wyposażone w 13-megapikselowe aparaty i jasne obiektywy smartfony Samsung Galaxy A5 oraz najnowszy flagowiec Samsung Galaxy S7. Przez cały czas trwania zajęć profesjonalną radą będzie służył prowadzący, Michał Koralewski - laureat wielu międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej, fotograf roku według IPP AWARDS 2015, założyciel grupy Mobilni, pionier polskiej fotografii smartfonowej.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając link do strony internetowej, lub profilu w mediach społecznościowych, na którym można obejrzeć Wasze zdjęcia.


Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy A5

Spośród zgłoszeń, do 15 czerwca zostanie wybranych 24 uczestników, którzy w przyszły piątek (17 czerwca) będą mieli okazję zgłębić tajniki i poznać sztuczki, które pozwolą im na wykonywanie smartfonem jeszcze lepszych zdjęć. Z wybranymi fotografami organizatorzy skontaktują się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji odnośnie imprezy.

Warsztaty wkrótce pojawią się w kolejnych miastach. Sprawdzajcie Samsung Photo Academy!


fot. Michał Koralewski
fot. Michał Koralewski

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl