ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Pieniny krajobrazowo-owczarskie z Tokiną

2016-05-31
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Pieniny krajobrazowo-owczarskie z Tokiną
Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 1-3 lipca na warsztaty krajobrazowo-owczarskie w Pieninach

Uczestnicy zajęć spędzą czas na plenerach w najpiękniejszych miejscach Pienin a także wybiorą się do bacówek pasterskich, na wypas owiec. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina. Wizyta u baców na szałasie (wypas owiec), malownicze Małe Pieniny, magiczny Wąwóz Homole, niepowtarzalny wschód/zachód słońca na Sokolicy, atrakcyjny spływ Dunajcem...

Weekendowe fotowarsztaty rozpoczną się w piątek kolacją oraz wykładem, na którym poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia teoretyczne. Sobota to przejazd do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole uczestnicy wybiorą się ku sercu Małych Pienin, niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej z dalekich widoków, wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka na obiad a po nim wyjście na wschód słońca w najbardziej magiczne miejsce Pienin, na Sokolicę.

Niedziela rozpocznie się od wizyty przy wypasie owiec, gdzie przyjrzeć się będzie można pracy baców i zakupić prawdziwe oscypki, wprost z pachnącego dymem szałasu! Następnie przejazd do Sromowiec, skąd rozpoczniemy spływ Dunajcem, jedną z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Płynąc na flisackiej tratwie można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki a flisacy barwnie opowiadają o Pieninach.

Termin warsztatów: 1-3 lipca 2016. Cena: 490 zł.

Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, 2 noclegi, wyżywienie, spływ Dunajcem. Więcej informacji: www.fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl