ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Samsung PRO Plus i EVO Plus - nowe karty SD i microSD

2015-05-06
0 komentarzy
9
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Samsung PRO Plus i EVO Plus - nowe karty SD i microSD
Firma Samsung zaprezentowała PRO Plus i EVO Plus - najnowsze serie kart pamięci SD i microSD dla wymagających użytkowników

Nowe linie produktów uzupełniają ofertę kart SD i microSD Samsung, do której należą obecnie rodziny kart PRO Plus, PRO, EVO Plus i EVO. Nowe karty Samsung PRO Plus można wykorzystywać do przechowywania i transferu zdjęć i materiałów wideo w standardzie 4K UHD zarejestrowanych za pomocą cyfrowych aparatów fotograficznych wysokiej klasy, smartfonów, tabletów i nowoczesnych kamer sportowych. Dzięki wyższej prędkości odczytu i zapisu (odpowiednio: 95 MB/s i 90 MB/s) karty SD i microSD PRO Plus obsługują standard UHS‑I w klasach prędkości 3 (U3) i 10. Seria PRO Plus jest dostępna w wersjach o pojemności 64 GB i 32 GB. Na karcie pamięci PRO Plus o pojemności 64 GB można zapisać około 110 minut materiału wideo w standardzie 4K UHD lub 490 minut materiału wideo w standardzie Full HD.

Nowe karty pamięci Samsung EVO Plus dostępne są w formatach SD i microSD. Umożliwiają zapis i odczyt danych z prędkością odpowiednio 80 MB/s i 20 MB/s – zapewnia to zgodność ze standardem UHS‑I w klasach prędkości 1 (U1) i 10 oraz dużo bardziej zaawansowane parametry odczytu. Karty EVO Plus mogą służyć do przechowywania i transferu treści wideo Full HD oraz aplikacji mobilnych. Karty EVO Plus dostępne są w wariantach o pojemności 32 GB, 64 GB i 128 GB. Na największej, 128‑gigabajtowej karcie EVO Plus można zapisać do 10 940 zdjęć, 30 670 utworów muzycznych lub 980 minut materiału wideo w jakości Full HD.

Karty SD z serii PRO Plus i EVO Plus wyposażono ponadto w udoskonalone zabezpieczenia przed wpływem niekorzystnych czynników takich jak: woda, ekstremalna temperatura, promieniowanie rentgenowskie, pole magnetyczne i wstrząsy. Karty pamięci z obydwu serii Plus mogą także przetrwać aż 72 godziny w wodzie morskiej, czyli o 48 godzin dłużej w porównaniu z dotychczas oferowanymi produktami. Karty mogą pracować w temperaturze od ‑25°C do 85°C, a przechowywać je można w temperaturze od ‑40°C do 85°C.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl