ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

Polski dystrybutor kończy współpracę z Samyang Optics

2015-04-09
33 komentarzy
78
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Polski dystrybutor kończy współpracę z Samyang Optics
Koniec współpracy pomiędzy Samyang Optics a polskim i europejskim dystrybutorem manualnych obiektywów, firmą Next77!

Polski i europejski dystrybutor manualnych obiektywów Samyang, firma Next77 kończy współpracę z koreańskim producentem. W otwartym oświadczeniu krakowska firma jako powód podaje brak porozumienia w sprawie nowej polityki cenowej narzuconej przez Samyang Optics oraz trudne do zaakceptowania "nowe nastawienie do klienta" ze strony Koreańczyków.

Pełne oświedczenie firmy Next77

"Next77 (wcześniej jako Delta) firma, która zbudowała markę Samyang i doprowadziła do jej rozpoznawalności zarówno w Polsce jak i Europie, postanowiła nie kontynuować współpracy z firmą Samyang Optics.

Firma Samyang Optics po zmianie właściciela i zarządu w 2014 wprowadziła standardy, które nie umożliwiają nam dalszej współpracy. Polityka cenowa (widoczna na przykładzie nowych obiektywów 135mm i 100mm) oraz nowe nastawienie do klienta, spowodowały, że my jako dystrybutor, postanowiliśmy nie utożsamiać się z nową polityką producenta. Marka Samyang, którą budowaliśmy i współtworzyliśmy, z naszego punktu widzenia odeszła w 2014 roku. Z tą częścią Samyanga chcemy być identyfikowani. Nie jest to jednak koniec.

W związku z zaistniałą sytuacją klienci mogą się spodziewać atrakcyjnych ofert z naszej strony na produkty marki Samyang, aż do wyczerpania naszych zapasów. Pierwsza propozycja to obiektyw 24mm Tilt/Shift w cenie 2799 zł brutto. Obiecujemy, że będzie jeszcze ciekawiej".

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl